Www stránky jsou důležitou a nedílnou součástí marketingové strategie každé firmy. Aby firma byla „vidět“ i na internetu a byla dobře zapamatovatelná, v neposlední řadě potřebuje působivé www stránky.

 

Co nabízíme
Nabízíme Vám tvorbu profesionálních www stránek od grafického návrhu www stránek až po samotné plnohodnotné spuštění www stránek, včetně administrátorské podpory. Vytvoříme Vám grafický návrh www stránek dle Vaší Corporate Identity a požadavků. Prostě kompletní servis pro sestavení vašeho webu. Jako základní stavební kámen pro naše stránky využíváme vynikající redakční systém CMS WordPress!

 

Proč právě CMS WordPress!

Je šířen pod licencí GNU/GPL a je tedy zcela ZDARMA. WordPress je jedním z nejsilnějších a nejpoužívanějších Open Source redakčních systémů ve světě, který drží krok s moderními světovými trendy a nabízí velké množství rozšíření (např. fotogalerie, anketa, diskuzní fórum, FAQ, formuláře a mnoho dalšího).
S WordPress jste nezávislí a veškerý obsah si jednoduše můžete spravovat sami, přičemž potřebujete pouze připojení k internetu a jakýkoli webový prohlížeč. WordPress využívají tisíce firem na celém světě. WordPress má v základu implementované SEO/SEF (optimalizace pro vyhledávače a tzv.hezké URL).

Postup tvorby www stránek:

  1. setkání se zákazníkem a ujasnění si představ (možná předběžná skica stránek)
  2. grafický www návrh stránek
  3. doladění grafického návrhu se zákazníkem
  4. programování grafického návrhu a implementace stránek na webový server
  5. naplnění www stránek obsahem a doladění detailů
  6. spuštění www stránek